Návštěva v pizzerii Colosseum Praha - taste of real Italy?

2. září 2014 v 15:37


V neděli jsem navštívila pizzerii Colosseum na Václavském náměstí...hmmmmmhhh hlavně tedy díky akci dítě jídlo zdarma a také díky tomu, že jsem měla k dispozici pouze jedno své dítě :)))))

hahaha
OK, měla jsem Caesar salát s krevetami a domácí limonádu s Mangovým syrupem a grenadinou, dcerka dostala hranolky. Pod okny zpívala Dáda Patrasová a vítala nový školní rok. Obsluha byla docela milá, kolem poledne bylo i kolem dětského koutku natřískáno českými rodinami, také cizinci.
Bylo to hrozně fajn odpoledne, protože jsem s sebou měla kamarádku, polskou manažerku, která své dvouleté oplenkované dcerce hodila iPad a potom mi vyprávěla, jak je šťastná. Nesuď, nebo budeš souzen.
MInule naše starší dcerka obtěžovlaa děti v koutku s křikem Ty vole a strkala do nich, ačkoliv to jindy nedělá.
Tahle pizzerie neevokuje chu´t Itálie ani v nejmenším, ale je příjemnou oázou, když chcete utratit peníze, které by se normálně daly utratit někde ve větším koutku....
Salát byl průměrný, obsluha docela milá, zapomenutý deštník uschovali. ALe musela jsem jim dvakrát volat. Takže? Budu hledat lepší místo, definitivně raději mimo centrum.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yveta Yveta | 2. září 2014 v 15:39 | Reagovat

LOL :) minule v Colosseu na Andělu mě číšník zavedl k prázdnému stolu na moji rozlučku s prací - kolegy mezitím usadil na terasu!!!!!!!holy crap!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama