Prosinec 2014

Come and experience New Years Eve with best Italian cuisine the city can offer

26. prosince 2014 v 9:21

The stylish Italian place to be will be decorated in Adams Family style for this special occasion..

Silvestrovské menu

Vážení hosté,

nezmeškejte našeho originálního Silvestra! Přijďte k nám prožít netradiční večer v duchu Addamsovy rodiny! Zažijte s námi v tento den ve specielně dekorovaném prostředí naší restaurace tu pravou atmosféru v duchu Addamsovy rodiny. Potěšte své blízké příjemným večerem ve dvou a nechte si od našeho tematicky oděného personálu naservírovat gastronomické skvosty. V úvodu Vás čeká sklenka výtečného Champagne a lahodná ústřice.

Nenechte si ujít Silvestrovské menu a zarezervujte si stůl co nejdříve. Místa si můžete rezervovat na telefonu 222 713 222 nebo na e-mailu info@aromi.cz.

Buďte našimi hosty a přijďte prožít pravou atmosféru Addamsovy rodiny do naší restaurace. Těšíme se na Vás!

Tým restaurace Aromi


CASA BELLA - best Italian design for your home

26. prosince 2014 v 9:15
Společnost M.G.Distribuzione s.r.o. působí na českém trhu od roku 1991 a je provozovatelem internetového obchodu www.casabella.cz.
Jsme dovozcem a prodejcem značkových kuchyňských potřeb, interiérových doplňků a nábytku prestižních italských výrobců Alessi, Guzzini, Bontempi Casa, Casa Bugatti, Del Ben, E-my, Noctis, Serafino Zani a dalších.
Věnujeme se velkoobchodní činnosti i maloobchodu.
Díky profesionálnímu sortimentu jsme schopni vybavit hotely, restaurace, bary a kavárny vše za výhodných podmínek.
Dodáváme reklamní předměty včetně personalizace produktů.

valitní potřeby a doplňky nejen do Vaší kuchyně…

V našem eshopu naleznete veškerý sortiment luxusního kuchyňského vybavení, doplňků a designového nábytku nejen pro domácnosti, ale disponujeme také vybavením pro HORECA - hotely, restauranty, kavárny a další typy pohostinství.
Objevte kouzlo mimořádně kvalitních potřeb do kuchyně, doplňků pro stolování a dalších krásných a designových doplňků do koupelny a interiéru. Nechte se okouzlit luxusním designovým nábytkem od italských návrhářů.

Nadčasový styl a jedinečný design od italských designérů

Na Casa Bella naleznete jedinečné kousky, které ve Vaší kuchyni či interiéru nemohou chybět. Dovolte, aby moderní a vytříbený italský design vstoupil také do Vašeho života a obklopte se tím nejlepším, co Vám mohou světoví návrháři a designéři nabídnout. Vše v nejvyšší kvalitě a jakosti, s obrovskou dávkou nápaditosti a nadsázkou italských umělců. Všechny produkty - kuchyňské potřeby, doplňky do interiéru a designový nábytek, které na Casa Bella naleznete, Vás budou bavit.