CASA BELLA - best Italian design for your home

26. prosince 2014 v 9:15
Společnost M.G.Distribuzione s.r.o. působí na českém trhu od roku 1991 a je provozovatelem internetového obchodu www.casabella.cz.
Jsme dovozcem a prodejcem značkových kuchyňských potřeb, interiérových doplňků a nábytku prestižních italských výrobců Alessi, Guzzini, Bontempi Casa, Casa Bugatti, Del Ben, E-my, Noctis, Serafino Zani a dalších.
Věnujeme se velkoobchodní činnosti i maloobchodu.
Díky profesionálnímu sortimentu jsme schopni vybavit hotely, restaurace, bary a kavárny vše za výhodných podmínek.
Dodáváme reklamní předměty včetně personalizace produktů.

valitní potřeby a doplňky nejen do Vaší kuchyně…

V našem eshopu naleznete veškerý sortiment luxusního kuchyňského vybavení, doplňků a designového nábytku nejen pro domácnosti, ale disponujeme také vybavením pro HORECA - hotely, restauranty, kavárny a další typy pohostinství.
Objevte kouzlo mimořádně kvalitních potřeb do kuchyně, doplňků pro stolování a dalších krásných a designových doplňků do koupelny a interiéru. Nechte se okouzlit luxusním designovým nábytkem od italských návrhářů.

Nadčasový styl a jedinečný design od italských designérů

Na Casa Bella naleznete jedinečné kousky, které ve Vaší kuchyni či interiéru nemohou chybět. Dovolte, aby moderní a vytříbený italský design vstoupil také do Vašeho života a obklopte se tím nejlepším, co Vám mohou světoví návrháři a designéři nabídnout. Vše v nejvyšší kvalitě a jakosti, s obrovskou dávkou nápaditosti a nadsázkou italských umělců. Všechny produkty - kuchyňské potřeby, doplňky do interiéru a designový nábytek, které na Casa Bella naleznete, Vás budou bavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama